Teisipäev, 18. oktoober 2016

POLITSEIMUUSEUM KÄIS MEIL KÜLAS

 Täna 18.10, käis meil külas politseimuuseum Rakverest. Selgus, et kõik kellel käsi püsti, soovivad saada tulevikus politseinikuks.  Meile tutvustati kiirusemõõtjat, raadiosaatjat, alkomeetrit, kuulivesti, helkurvesti ning teisi politsei rõivaid.Siis aga saime ka ise kõiki veste, peakatteid, jopesid ning muud proovida. Samuti ka uurida lähemalt kiirusemõõtjat, raadiosaatjat ning alkomeetrit.

 MEIE VAHVAD POLITSEINIKUD
 


Siis aga kontrolliti, kas me ikka tunneme liiklusmärke.. ning Öökullid olid ikka ütlemata tublid, teades ka kõiki raskeid liiklusmärke. Ka politsei arvas, et selliste teadmistega võiks juba nüüd autojuhiload kätte anda. 

Siis aga mängisime kahte mängu. Esmalt "Tähelepanelikku uurijat", kus tuli kükitada silmad kinni ning üks lastest kaeti tekiga nii, et teised ei näe, kes seal all on. Siis aga tuli arvama hakata ning see ei olnud vahepeal üldse kerge. Kuid lastele mäng väga meeldis. Teiseks mänguks mängisime "Uurijat ja pätti"
Kus kõigepealt meie rühm peitis lepatriinu täpid saali ära ning  Liblika rühma lapsed pidid neid otsima ning pärast tegime muidugi ka vastupidi. 

 Siis aga tuli meil uurida oma käsi, ning lapsed avastasid, et näppudel ongi mingid väikesed jooned ning saime teada, et kõikil on erinevalt. Siis saimegi teha ka ise sõrmejälgi. Kõigepealt mõlema nimetissõrmega ja siis pöialdega.


 Lõpetuseks saime kõik ka diplomid, kuna oleme nii tublid, osavad ja targad.
 SUUR-SUUR AITÄH POLITSEIMUUSEUMILE, ÖÖKULLID JÄID VÄGA RAHULE!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar